ADATRÖGZÍTŐ

Posted: 21 Sep 2020 Closes: 21 Oct 2020
Budapest, HUN Competitive
Permanent & Full-time SCS_req33768

Ihre Aufgaben
  • adatrögzítés
  • kimutatások,táblázatok, prezentációk kezelése, frissítése, elkészítése

Ihre Qualifikationen
  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • monotonitás tűrés
  • ELŐNY: idegennyelv ismeret (német/angol)
  • ELŐNY: középfokú építőipari végzettség

Wir bieten
Ha Ön pályakezdő, az sem akadály!

Über uns
Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.
Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit - über geografische Grenzen und Bereiche hinweg - wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig.

SCS Railways