Dyrektor/Koordynator Działu IFM (m/k)

Posted: 27 Oct 2020 Closes: 25 Nov 2020
Warszawa, POL Competitive
Permanent & Full-time SCS_req34540

Ihre Aufgaben
  • organizacja pracy działu poprzez dalszy rozwój własnych struktur i kompetencji wewnętrznych w Spółce w obszarze IFM - Infrastrukturalnego Facility Managementu (sprzątanie oraz ochrona)
  • optymalizacja i kontrola kosztów w zakresie usług zewnętrznych oraz materiałów IFM
  • kalkulacja ofert dla nowych usług IFM
  • odpowiedzialność za rozwój działu w obszarze przychodu, nowych usług, nowych klientów oraz kontroli kosztów
  • wsparcie w zakresie implementacji nowych kontraktów w struktury Spółki
  • współpraca z podwykonawcami, kierownikami obiektów oraz projektów w kraju w celu optymalizacji procesów sprzedażowych usług IFM
  • organizacja i wsparcie w zakresie nowych technologii i rozwiązań innowacyjnych w obszarze IFM w celu wypracowania wartości dodanej ofert sprzedażowych

Ihre Qualifikationen
  • pięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszarów usług IFM, w tym z zakresu kalkulacji i nadzoru nad usługami ochrony i sprzątania
  • wiedza z zakresu procesu implementacji usług IFM; zarządzania zmianą i procesami zachodzącymi w branży IFM
  • kreatywność, innowacyjność i inicjatywa w samodzielnym organizowaniu ww. usług
  • umiejętności negocjacyjne i zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość obsługi komputera (zasadniczo excel w MS-Office)
  • prawo jazdy kategorii B
  • komunikatywność, sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • samodzielność i zorientowanie na wynik

Wir bieten
•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji•stanowisko z potencjałem rozwoju w organizacji•atrakcyjne warunki zatrudnienia•opieka zdrowotna, ubezpieczenie, szkolenia•ciekawa, pełna wyzwań praca

Über uns
Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.
Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit - über geografische Grenzen und Bereiche hinweg - wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

STRABAG PFS Polska należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

SCS Railways