ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS (MÉRNÖKI LÉTESÍTMÉNYEK)

Posted: 28 Sep 2020 Closes: 28 Oct 2020
Budapest, HUN Competitive
Permanent & Full-time SCS_req33874

Ihre Aufgaben
  • piackutatás (építőipar, elsősorban előregyártási tevékenységet igénylő területein)
  • előregyártott termékek értékesítése
  • értékesítéshez kapcsolatos marketing feladatok ellátása
  • kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás, egyeztetés leendő ügyfelekkel, megrendelőkkel
  • közreműködés a szerződések teljesítésében,termékfejlesztésben

Ihre Qualifikationen
  • felsőfokú építőipari és/vagy kereskedelmi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • cél- és feladatorientáltság
  • önálló munkavégzés, jó kapcsolatteremtő képesség
  • ELŐNY: építőipari előregyártásban szerzett értékesítési tapasztalat
  • ELŐNY: német- és/vagy angolnyelv-ismeret

Wir bieten
A STRABAG mérnöki létesítmények területén működő vasbeton előregyártó üzemébe, gyáli munkavégzéssel keresünk egy elhivatott és talpraesett ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS-at. Legfőbb feladata lesz a vasbeton elemek előregyártásának piacán történő marketing és értékesítési tevékenység. Ehhez magabiztos fellépésre és remek kapcsolatteremtő képességre van szükség. A legnagyobb kihívás ebben a munkakörben, hogy értékesítőként tisztában kell lennie a piaci környezettel és kevés irányítás mellett is hatékonyan és önállóan kell dolgoznia. Munkája sok utazással jár, amelyhez cégünk személygépkocsit biztosít. Várjuk jelentkezését, ha hosszú távú, biztos szakmai karrierben gondolkodik.

Über uns
Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.
Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit - über geografische Grenzen und Bereiche hinweg - wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáink részére biztosítjuk az előrelépést a vállalat szervezetében, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

SCS Railways