Garancia specialista - épületüzemeltetési területre

Posted: 9 Oct 2020 Closes: 8 Dec 2020
Budapest, Hungary Competitive
Permanent & Full-time -1352662705

A Skanska a világ egyik vezető ingatlanfejlesztő és kivitelező vállalata, jelentős tapasztalattal az építés, ingatlanfejlesztés területén. Az általunk fejlesztett ingatlanok sikerének titka a Skanska több évtizedes, a vállalat 1887-es alapítása óta szerzett szaktudása. A Skanska Ingatlan Magyarország Kft. több mint 30 éves tapasztalattal rendelkezik a magyar piacon, a Skanska építőipari üzletága 2015-ben csatlakozott a már meglévő ingatlanfejlesztési üzletághoz. Innovatív és fenntartható megoldásokat kínálunk munkatársaink, ügyfeleink és közösségeink számára egy fenntartható jövő megteremtéséhez.

Bővülő csaptaunkba keresünk új kollégát Garancia specialista - épületüzemeltetési területre pozícióba:

Fő feladatok:

  • A Skanska által fejlesztett és kivitelezett újépítésű irodaházak üzemeltetésének koordinációja
  • Üzemeltetők által jelzett problémák elbírálása, garanciális hibák továbbítása az alvállalkozók felé
  • Szükség esetén új alvállalkozók felkutatása, tendereztetése, szerződéskötési folyamat koordinálása
  • Költségvetés készítése és folyamatos nyomon követése
  • Hibajavítások határidőre történő befejezésének biztosítása
  • Hibák megoldásának folyamatos nyomon követése
  • Hibajavítások minőségének ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás az épületüzemeltetőkkel, és szükség esetén a bérlőkkel
  • Befejezett javítási munkák jóváhagyása és átvétele, teljesítésigazolások kiadása

Akit keresünk:
  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 éves tapasztalat hasonló pozícióban
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Számítástechnikai ismeretek (Outlook, Excel, Word),
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Ügyélközpontú hozzáállás
  • Épületkivitelezéssel kapcsolatos műszaki ismeretek, törvényi szabályozások és lokális piac ismerete

Amit nyújtunk:
  • Nemzetközi hátterű, stabil cég
  • Érdekes, kihívással teli projektek
  • Biztonságos és kiemelkedő munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődési lehetőséggel
  • Felelősségteljes feladatok

Jelentkezéseket kizárólag a karrier oldalunkon keresztül tudunk fogadni. Amennyiben érdekli a fenti pozíció, kérjük jelentkezzen az "Apply" gombra kattintva, és töltse fel önéletrajzát adatbázisunkba.

Additional Information
  • Location: Budapest, Budapest, Hungary
  • Schedule: Full-time
  • Employee Status: Regular
Statements

SCS Railways