HÍDÉPÍTÉSI TECHNOLÓGUS

Posted: 21 Sep 2020 Closes: 21 Oct 2020
Budapest, HUN Competitive
Permanent & Full-time SCS_req33753

Ihre Aufgaben
  • híd- ésműtárgyépítési projektekhez kapcsolódóan technológiai utasítások, mintavételitervek, minősítési dokumentáció készítése
  • szabványoknyomon követése
  • tervdokumentációk,műszaki leírások értelmezése
    beépítésrekerülő anyagok átvétele
  • mintavételek,próbakeverések megszervezése, dokumentálása
  • minőségügyikooperációkon való részvétel
  • bizonylatokbeszerzése alvállalkozói, helyszíni munkavezetőktől, majd azok ellenőrzése,rendszerezése

Ihre Qualifikationen
  • legalábbközépfokú (technikum) építőipari végzettség
  • felhasználóiszintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • B kategóriásjogosítvány
  • ELŐNY: felsőfokúműszaki végzettség (építőmérnök)
  • ELŐNY: német-és/vagy angolnyelv-ismeret
  • ELŐNY: AutoCadszoftver ismerete

Wir bieten
A STRABAG híd- és műtárgyépítési csapatába keresünk egy hatékony, rugalmasan terhelhető, és csapatban is jól dolgozni képes HÍDÉPÍTŐ TECHNOLÓGUS munkatársat. Ebben a munkakörben legfőbb feladata lesz a kivitelezési projektekre vonatkozó technológiai utasítások, mintavételi tervek elkészítése, és a mintavételek, próbakeverések leszervezése. A feladatok elvégzéséhez speciális ismeretek szükségesek, amelyek elsajátítása időigényes, ezért fontos, hogy új kollégánk nyitott legyen a tanulásra és hosszú távra tervezzen. A munka jellege időszakosan - a határidőkhöz közeledve - feszített, de általában rugalmasan kezelhető. A munkakör betöltőjével szemben elvárás a mobilitás, mivel a projektek helyszínei országon belül változnak, ami sok utazással jár. Ehhez cégünk saját használatú személygépkocsit, notebook-ot és mobiltelefont biztosít. Az ideális jelölt gyakorlatias gondolkodású, gyorsan tanul, egyaránt képes másokkal együttműködve, de önállóan is dolgozni. Ha Ön pályakezdő, az sem akadály, ha érdekli az építőipari kivitelezés, és nyitott új ismeretek elsajátítására, várjuk jelentkezését.

Über uns
Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.
Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit - über geografische Grenzen und Bereiche hinweg - wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

SCS Railways