Inżynier budowy instalacji elektrycznych (m/k)

Posted: 12 Oct 2020 Closes: 10 Nov 2020
Wrocław, POL Competitive
Permanent & Full-time SCS_req34209

Ihre Aufgaben
  • kompleksowa koordynacja projektów z branży elektroenergetycznej i instalacji słaboprądowych (SAP, DSO, SSWiN, BMS itp.)
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych prac
  • współpraca z kierownikami projektów
  • nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców
  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji

Ihre Qualifikationen
  • wykształcenie techniczne (elektrotechnika, automatyka); preferowany kierunek studiów - elektrotechnika
  • minimum 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku; dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • dyspozycyjność, dokładność
  • prawo jazdy kat.B

Wir bieten
•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji•stanowisko z potencjałem rozwoju •atrakcyjne warunki zatrudnienia•opieka zdrowotna, ubezpieczenie, szkolenia•ciekawa, pełna wyzwań praca

Über uns
Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.
Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit - über geografische Grenzen und Bereiche hinweg - wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

STRABAG PFS Polska należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

SCS Railways