Kierownik Budowy (m/k)

Posted: 30 Sep 2020 Closes: 30 Oct 2020
Pruszków, POL Competitive
Permanent & Full-time SCS_req33948

Ihre Aufgaben
  • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami i pozwoleniami
  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji robót zgodnie z umową i harmonogramem
  • stały nadzór nad jakością wykonywanych robót, monitorowanie usterek wykonawczych
  • analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • koordynacja pracy podwykonawców
  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej
  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów, kosztorysów
  • przygotowanie harmonogramu prac

Ihre Qualifikationen
  • wykształcenie wyższe budowlane
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • min. 5-letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji kierowniczych na budowie
  • aktualny wpis na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego
  • umiejętność harmonogramowania - MS Project
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
    dodatkowymatutem będzie:
  • doświadczenie w realizacji projektów medycznych
  • gotowość do podejmowania podróży służbowych i pracy w delegacji
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Über uns
Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej - łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

SCS Railways