Kierownik Robót ds. Instalacji Elektrycznych (m/k)

Posted: 28 Sep 2020 Closes: 28 Oct 2020
Pruszków, POL Competitive
Permanent & Full-time SCS_req33900

Ihre Aufgaben
  • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami i pozwoleniami
  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji robót zgodnie z umową i harmonogramem
  • stały nadzór nad jakością wykonywanych robót, monitorowanie usterek wykonawczych
  • analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • koordynacja pracy podwykonawców
  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej
  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów
  • przygotowanie harmonogramu prac

Ihre Qualifikationen
  • wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacja instalacje elektryczne
  • minimum 3 letni staż pracy na stanowisko Kierownika robót ET - po uzyskaniu uprawnień
  • mile widziane doświadczenie przy budowie obiektów biurowych, hal produkcyjnych lub magazynowych
  • uprawnienia budowlane wykonawcze, elektryczne - bez ograniczeń
  • przynależność do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa
  • dobra znajomość obsługi MS Office, MS Project, AutoCad
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • mile widziana znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego

Über uns
Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej - łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Od ponad 30 lat realizujemy w Polsce różne typy obiektów kubaturowych, począwszy od centrów handlowych, biurowców i osiedli mieszkaniowych przez zakłady przemysłowe i obiekty użyteczności publicznej, takie jak szpitale czy dworce kolejowe, aż po obiekty hydrotechniki morskiej i śródlądowej.

SCS Railways