Mechanik stavebných strojov m/ž

Posted: 24 Sep 2020 Closes: 24 Oct 2020
Bratislava, SVK Competitive
Permanent & Full-time SCS_req33837

Ihre Aufgaben
  • Vykonáva údržbárske, opravárenské a nastavovanie práce na stavebných strojoch
  • Vykonáva opravy, zostavovanie, nastavovanie, oživovanie, skúšanie a revíziu širokého sortimentu prístrojov, strojov a zariadení

Ihre Qualifikationen
  • Výučný list
  • SŠ vzdelanie s maturitou
  • Komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie
  • Zmysel pre poriadok, dochvíľnosť a dodržiavanie pracovných podmienok.
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Vodičský preukaz sk.B (skupina C výhodou)
  • Zmysel pre poriadok ochota učiť sa a pracovať na sebe
  • Ovládanie PC
  • Časová flexibilita
  • Prax v odbore
  • Praktické zručnosti
  • Zváračský, strojnícky a preukaz VZV výhodou

Wir bieten
Platové ohodnotenie od 6,25 eur brutto/hod. + výkonnostné mesačné prémie do výšky 50%, trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti, silné zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s medzinárodnou účasťou, ďalšie odborné vzdelávanie, zodpovedajúce platové ohodnotenie, stravné lístky, služobný mobil, podnikový manažment zdravia napr. karta Multisport

Über uns
Vitajte na stránke s naším online formulárom!

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stroje v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami a oblasťami - by to nebolo možné. Keď naši zamestnanci prevezmú iniciatívu a zodpovednosť, a pritom všetci ťahajú za jeden koniec pomyselného lana, potom sú možnosti nekonečné - aj vzhľadom na osobnú kariéru. Staňte sa súčasťou nášho tímu.

STRABAG BMTI s.r.o. je koncernová spoločnosť STRABAG SE, ktorá sa zaoberá obstarávaním, servisom a prenájmom všetkých stavebných strojov a motorových vozidiel.

SCS Railways