Obchodní referent

Posted: 29 Sep 2020 Closes: 29 Oct 2020
Ostrava, CZE Competitive
Permanent & Full-time SCS_req33913

Ihre Aufgaben
  • Komunikace se zákazníky, vedení obchodních jednání
  • Otvírání nových příležitostí, příprava nabídek a smluvní dokumentace
  • Realizace obchodních případů, vedení obchodní agendy, zpracování reportů

Ihre Qualifikationen
  • SŠ, VŠ vzdělání
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
  • Příjemné, profesionální vystupování, velmi dobré komunikační dovednosti

Wir bieten
Nabízíme zázemí stabilní a silné nadnárodní společnosti, vzdělávání a rozvoj, přátelské pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení, benefity.

Über uns
Vítejte na stránce s naším online formulářem!

Jako technologický koncern evropského formátu poskytující služby v oblasti stavebnictví se každoročně celosvětově podílíme na tisících staveb tím, že soustředíme ty správné lidi, stavební materiály a stroje ve správném čase na správném místě. Bez týmové spolupráce - napříč geografickými hranicemi a oblastmi - by to nebylo možné. Když naši zaměstnanci převezmou iniciativu a odpovědnost, a přitom všichni táhnou za jeden konec pomyslného provazu, pak jsou možnosti nekonečné - i vzhledem k osobní kariéře. Staňte se součástí našeho týmu!

Společnost KAMENOLOMY ČR s.r.o. zajišťuje těžbu, výrobu a prodej drceného kameniva pro betonové směsi, asfaltové směsi, silniční a inženýrské stavby, pro kolejová lože a regulaci vodních toků. Společnost je součástí stavebního koncernu STRABAG SE, kde je výhradním výrobcem kameniva v České republice a patří k největším producentům kameniva v ČR.

SCS Railways