PROJEKT GAZDASÁGI ÜGYINTÉZŐ (VASÚTÉPÍTÉS)

Posted: 27 Oct 2020 Closes: 25 Nov 2020
Budapest, HUN Competitive
Permanent & Full-time SCS_req34531

Ihre Aufgaben
  • projekt gazdasági vezető irányítása mellett
  • számlák, egyéb tételek könyvelése
  • teljesítés igazolások kiállítása
  • kapcsolattartás alvállalkozókkal, megrendelővel
  • együttműködés műszaki kollégákkal

Ihre Qualifikationen
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • mobilitás

Wir bieten
Lehetőséget nyújtunk tapasztalatszerzésre, egy érdekes és változatos tevékenységi területen, és esélyt adunk csapatunkban szakmai és személyi képességeinek fejlesztésére.

Über uns
Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.
Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit - über geografische Grenzen und Bereiche hinweg - wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

A Strabag Vasútépítő Kft. a STRABAG cégcsoport magyarországi vasútépítő vállalata és egyben Magyarország egyik piacvezető vasútépítő cége. Vállalatunk, az ország teljes területén, sikerrel tesz eleget komplex vasútépítési munkák megvalósításán.

SCS Railways