Robotník HSV - betonár, tesár

Posted: 30 Oct 2020 Closes: 28 Nov 2020
Bratislava, SVK Competitive
Permanent & Full-time SCS_req34634

Ihre Aufgaben
  • Práca v závode na výrobu prefabrikátov.
  • Príprava foriem pred betonážou.
  • Správne osadenie armatúry.
  • Betonáž prvku spolu so zhutnením.
  • Oddebnenie prvku.

Ihre Qualifikationen
  • Ukončené SŠ vzdelanie.
  • Predchádzajúca prax v odbore min. 2 roky.
  • Manuálna zručnosť.
  • Precíznosť.
  • Zodpovedný prístup k práci.
  • Analytické a technické myslenie.

Wir bieten
Trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti. Práca zabezpečená počas celého roka v halách. Stravovanie zabezpečené v rámci závodu, príspevok na stravu nad rámec zákona (zamestnanec hradí iba 0,74€).5 dňový pracovný týždeň (Po-Pia), výkendy, sviatky voľné.Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 7 €/hod.

Über uns
Vitajte na stránke s naším online formulárom!

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stroje v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami a oblasťami - by to nebolo možné. Keď naši zamestnanci prevezmú iniciatívu a zodpovednosť, a pritom všetci ťahajú za jeden koniec pomyselného lana, potom sú možnosti nekonečné - aj vzhľadom na osobnú kariéru. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o. je spoločnosť s viac ako 50-ročnou tradíciou v stavebnej výrobe, od roku 2004 súčasťou európskeho stavebného koncernu STRABAG. Svojou činnosťou sa zameriava najmä na: • dodávka a realizácia stavieb na kľúč • realizácia inžinierskych stavieb • výroba a montáž prefabrikovaných konštrukcií • rekonštrukcie historických a pamiatkovo chránených stavieb.

SCS Railways