Rukovatelj/Rukovateljica tunelskom bušilicom

Posted: 22 Oct 2020 Closes: 20 Nov 2020
Zagreb, HRV Competitive
Permanent & Full-time SCS_req34456

Ihre Aufgaben
  • Rad na tunelskoj bušilici E2C Atlas Copco
  • Izvršavanje dnevnog tehničkog pregleda i ispravnosti stroja prije početka rada
  • Poštivanje prometnih pravila i propisa te mjera zaštite na radu
  • Uočavanje nedostataka i samostalno uklanjanje manjih kvarova te dnevno održavanje strojeva
  • Svakodnevno vođenje evidencije o radu stroja, utrošku goriva i maziva
  • Poznavanje i korištenje sredstava i tehnologije u skladu s tehnološkim napretkom tržišta
  • Vozačka dozvola B kategorije

Ihre Qualifikationen
  • Poznavanje rada na tunelskim bušilicamam, prednost iskustvo u radu na tunelskoj bušilici E2C Atlas Copco
  • Završeno stručno osposobljavanje
  • Minimalno 2 godina profesionalnog iskustva
  • Samostalnost, pouzdanost i točnost pri obavljanju svakodnevnih poslova
  • Timski rad, spremnost na rad na terenu

Wir bieten
Ukoliko ste zainteresirani molimo Vas da nam svoju potpunu natječajnu dokumentaciju pošaljete putem on-line obrasca na našoj internetskoj stranici za karijeru najkasnije do 22.11.2020.

Über uns
Weil Erfolg nur im Miteinander entstehen kann.

Als europäischer Technologiekonzern für Baudienstleistungen erstellt STRABAG jährlich weltweit tausende Bauwerke, indem sie die richtigen Menschen, Baumaterialien und Geräte zur richtigen Zeit am richtigen Ort versammelt. Ohne Teamarbeit - über geografische Grenzen und Bereiche hinweg - wäre dies nicht möglich. Werden Sie Teil unseres Teams!

er uspjeh možemo ostvariti samo zajedno.Kao europski građevinski koncern STRABAG u svijetu godišnje stvara tisuće građevina okupljajući prave ljude, građevinski materijal i strojeve na pravom mjestu. Bez timskog rada - koji nadilazi geografske granice i područja - ovo ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!

SCS Railways