Stavební dělník

Posted: 12 Nov 2020 Closes: 12 Dec 2020
Ostrava, Czech Republic Competitive
Permanent & Full-time -804602910

Pro divizi Inženýrské stavitelství, závod IS Morava, oblast Moravskoslezský kraj, hledáme do týmu nové kolegy na pracovní pozici - stavební dělník.

Co Vás čeká?

Práce na stavbách inženýrského stavitelství spojená s výstavbou komunikací, parkovišť, zpěvněných ploch, inženýrských sítí apod.

Co od Vás požadujeme?

  • ZŠ/SOU vzdělání
  • Praxe v oboru výhodou
  • Chuť pracovat, spolehlivost,
  • Zdravotní způsobilost

Co Vám můžeme kromě odpovídající mzdy nabídnout?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou
  • Stravenky v nominální hodnotě 110,-Kč
  • 5 týdnů dovolené řádné dovolené + 5 dní zimní dovolené + k tomu všemu další 2 dny placeného volna extra tzv. "sick days" = celkem tedy 32 dní dovolené za rok
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě až 1000,-Kč měsíčně
  • V neposlední řadě nabízíme proplacení ubytování pokud nejste zrovna místní a za prací dojíždíte
  • Další zaměstnanecké benefity (Multisport karta, T-mobile zvýhodněné tarify a další zvýhodněné nabídky partnerů)

Místo práce: Moravskoslezský kraj, Ostrava

Skanska je jednou z předních světových společností v oblasti stavebnictví a projektového developmentu. Zaměřuje se na vybrané domácí trhy v severských zemích, v dalších zemích Evropy a v USA. Skanska se opírá o globální trendy urbanizace a demografie a stojí v čele snah za udržitelný rozvoj, proto je schopná nabízet konkurenceschopná řešení pro jednoduché i velmi složité projekty. Tak pomáhá zákazníkovi i společnosti vytvářet udržitelnou budoucnost.

Additional Information
  • Location: Ostrava, Moravskoslezsky kraj, Czech Republic
  • Schedule: Plný úvazek
  • Employee Status: Na dobu určitou
Statements

SCS Railways