STROJNIK TGM - valjarist na asfaltu

Posted: 13 Oct 2020 Closes: 11 Nov 2020
Ljubljana, SVN Competitive
Permanent & Full-time SCS_req34219

Ihre Aufgaben
  • upravlja dodeljen stroj gradbene mehanizacije,
  • delo z valjarjem za valjanje asfalta,
  • skrbi za urejenost dodeljenega stroja
  • druge naloge, ki jih določi nadrejeni v okviru delovnega področja.

Ihre Qualifikationen
  • znanje na področju zgoščevanja asfalta,
  • poznavanje postopka valjanja asfalta
  • nizko poklicno izobrazbo, gradbeništvo/srednja poklicna
  • tečaj TGM
  • dve leti delovnih izkušenj.

Wir bieten
Ponujamo vam zaposlitev za nedoločen čas s 3 mesečno poskusno dobo, ter zanimive naloge, sodelovanje v dinamičnem timu ter praktično usposabljanje in nadaljnje izobraževanje. Imeli boste priložnost, da se izpopolnite in nam pomagate z vašim dosedanjim znanjem. Pridobili boste bogate izkušnje v skupini, ki je dejavna po celem svetu. V kolikor ste zainteresirani vas prosimo, da svojo popolno prijavo pošljete preko online obrazca, ki ga najdete na naši internetni strani www.strabag.com.

Über uns
Uspeh lahko zagotovimo samo skupaj.

Kot evropski tehnološki koncern za gradbene storitve, STRABAG v svetu vsakoletno ustvarja na tisoče gradenj z izbiro pravih ljudi, gradbenih materialov in strojev. Brez timskega dela, ki presega geografske meje in področja, to ne bi bilo mogoče. Postanite del našega tima! Veselimo se vaše prijave na delovno mesto!

SCS Railways