Strojník výroby stavebních hmot/dispečer betonárny

Posted: 12 Nov 2020 Closes: 12 Dec 2020
Brno, Czech Republic Competitive
Permanent & Full-time -406279872

Hledáme nového kolegu na pracovní pozici "strojník výroby stavebních hmot/dispečer betonárny" do pracovního kolektivu brněnské betonárny stavební firmy Skanska Transbeton s.r.o., která se zabývá především výrobou, dodávkou a čerpáním betonu.

Náplň práce:

Hlavním úkolem pracovní pozice "strojník výroby stavebních hmot/dispečer betonárny" je práce jako obsluha strojního zařízení betonárny. Dále pak koordinace výroby, komunikace se zákazníky, zadávání výrobních příkazů, vystavování daňových dokladů při platbách v hotovosti, inkasování peněžních prostředků a hmotná odpovědnost za finanční prostředky.Pracovník na této pozici dále provádí údržbu strojního vybavení a zařízení betonárny. V neposlední řadě odpovídá za obsluhu betonárny a kontroluje průběžně její technický stav.

Požadujeme:
  • Strojnický průkaz pro nakladače a betonárny (možné dodělat až po nástupu na náklady zaměstnavatele)
  • Řidičské oprávnění skupiny: B, výhodou C nebo T
  • Časová flexibilita
  • Kladný přístup k práci

Nabízíme:
  • Různorodou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Stabilní zaměstnání, práce i přes zimu (nejedná se pouze o sezónní práci)
  • Peníze vždy a včas na vašem bankovním účtu
  • Stravenky v nominální hodnotě 110,-Kč
  • 5 týdnů dovolené řádné dovolené + 5 dní zimní dovolené + k tomu všemu další 2 dny placeného volna extra tzv. "sick days" = celkem tedy 32 dní dovolené za rok
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě až 1000,-Kč měsíčně
  • Měsíční příspěvek ve výši 130,-Kč na čištění a praní osobních ochranných pracovních prostředků
  • Veškeré vybavení z pohledu bezpečnosti práce (montérky, rukavice, helma, boty, vesty atd.)
  • Další zaměstnanecké benefity (Multisport karta za 350,-Kč, T-mobile zvýhodněné tarify apod.)

Skanska je jednou z předních světových společností v oblasti stavebnictví a projektového developmentu. Zaměřuje se na vybrané domácí trhy v severských zemích, v dalších zemích Evropy a v USA. Skanska se opírá o globální trendy urbanizace a demografie a stojí v čele snah za udržitelný rozvoj, proto je schopná nabízet konkurenceschopná řešení pro jednoduché i velmi složité projekty. Tak pomáhá zákazníkovi i společnosti vytvářet udržitelnou budoucnost.

Additional Information
  • Location: Brno, Jihomoravsky kraj, Czech Republic
  • Schedule: Plný úvazek
  • Employee Status: Na dobu určitou
Statements

SCS Railways