Studentice/Studenti ili Apsolventice/Apsolventi germanistike za podučavanje njemačkog jezika

Posted: 24 Sep 2020 Closes: 23 Nov 2020
Zagreb, HRV Competitive
Permanent & Full-time -720882252

Ihre Aufgaben
  • Grupna i individualna nastava njemačkog jezika - gramatika, pravopis, konverzacija
  • Vrijeme održavanja grupne nastave ponedjeljak-srijeda i/ili utorak-četvrtak (od 12:00 do 13.00)
  • Vrijeme održavanja individualne nastave sukladno dogovoru s polaznikom
  • Tečaj se održava u prostorijama tvrtke u Zagrebu.

Ihre Qualifikationen
  • Studentica / student završne godine ili apsolventica / apsolvent germanistike
  • Poželjno radno iskustvo u školama stranih jezika kao i iskustvo rada s odraslim osobama
  • Izvrsne interpersonalne i timske vještine, samostalnost, točnost i sistematičnost
  • Aktivna studentska prava i posjedovanje osobnog ugovora o radu studenta

Wir bieten
Ukoliko ste zainteresirani molimo Vas da svoju prijavu i životopis pošaljete putem online obrasca na našoj internetskoj stranici karierre.strabag.com najkasnije do 30.10.2020.

Über uns
Jer uspjeh možemo ostvariti samo zajedno.

Kao europski tehnologijski koncern za građevinske usluge STRABAG u svijetu godišnje stvara tisuće građevina okupljajući prave ljude, građevinski materijal i strojeve na pravom mjestu. Bez timskog rada - koji nadilazi geografske granice i područja - ovo ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!

Servisna tvrtka STRABAG BRVZ d.o.o. bavi se svim središnjim komercijalnim i IT poslovima u koncernu STRABAG SE.

SCS Railways