Suradnica/Suradnik u IT odjelu i telekomunikacijama

Posted: 18 Aug 2020 Closes: 17 Sep 2020
Zagreb/ Hrvatska, HRV Competitive
Permanent & Full-time SCS_req33049

Ihre Aufgaben
  • Tehnička i komercijalna podrška u implementaciji projekata u IT-u, komunikacijskih i multimedijalnih projekata pretežno u Austriji i Njemačkoj te različitim zemljama koncerna
  • Planiranje i kontinuirano poboljšanje telekomunikacijskih i multimedijalnih rješenja
  • Naručivanje, praćenje proizvodnje i praćenje/upravljanje eskalacijama podatkovnih veza i SIP priključaka
  • Izrada i briga o dokumentaciji
  • Podrška našem First Level Support-u i tehničarima u temama Unified Communications
  • Briga i izgradnja postojećih odnosa s dobavljačima
  • Opća komercijalna administracija i vođenje računa o matičnim podacima
  • Odgovornost za pridržavanje termina i troškova te kontrola istih

Ihre Qualifikationen

Zanimate se za tehnikui rado sudjelujete u međunarodnim projektima? Zanimaju Vas aktualni i budućitrendovi u tehnologiji u području Unified Communications i multimedije i radopružate podršku svojim kolegicama i kolegama kod tehničkih pitanja? Pritom osiguravatepravovremenu i troškovno transparentnu implementaciju. Onda ste na pravom mjestu!
  • Tehničko obrazovanje u području telekomunikacija (SSS, VŠS, VSS)
  • Praktično iskustvo odnosno visoko zanimanje za teme komunikacije kao VoIP i Unified Communications
  • Samostalnost, odgovornost i učinkovitost u radu
  • Njemački jezik u govoru i pismu, engleski jezik na konverzacijskoj razini
  • MS Office (Excel, Word, itd.)
  • Fleksibilnost, spremnost na putovanja, timski rad i visoke socijalne kompetencije
  • Visoka učinkovitost u radu i ugodan nastup

Wir bieten
Tražite novi izazov u međunarodnom okruženju? Želite raditi u interdisciplinarnom timu, imate inovativne ideje i cijenite raznoliko područje odgovornosti? U tom slučaju iskoristite prednosti našeg koncerna i postanite dio međunarodnog tima! Ukoliko ste zainteresirani, molimo Vas da nam pošaljete svoju natječajnu dokumentaciju na njemačkom jeziku.

Über uns
Jer uspjeh možemo ostvariti samo zajedno.

Kao europski tehnologijski koncern za građevinske usluge STRABAG u svijetu godišnje stvara tisuće građevina okupljajući prave ljude, građevinski materijal i strojeve na pravom mjestu. Bez timskog rada - koji nadilazi geografske granice i područja - ovo ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!

Područje nabave u IT-u odgovorno je za sve procese nabave u IT-u unutar koncerna i zastupa STRABAG SE u odnosu prema našim pružateljima usluga. U nabavi u IT-u obrađuju se svi zahtjevi vezani uz komunikaciju. Potrebnim alatima i procesima troškovno učinkovito i pravovremeno opskrbljujemo svoje klijente IT opremom.

SCS Railways