Technik m/ž

Posted: 30 Oct 2020 Closes: 28 Nov 2020
Brno-chrlice, CZE Competitive
Permanent & Full-time SCS_req34621

Ihre Aufgaben
  • agenda spojená s opravami kolejové mechanizace
  • práce na PC (Exel, Word,koncernové programy)

Ihre Qualifikationen
  • střední odborně-technické s maturitou
  • flexibilita
  • spolehlivost
  • pracovitost
  • vhodné i pro absolventy
  • AJ, NJ výhodou

Wir bieten
Nástup od 4.1.2021Platové ohodnocení 30 tis.Kč brutto25 dní dovolenéstravenkydalší odborné vzděláváníslužební telefonslužební notebookzázemí silné nadnárodní společnosti, pravidelný výplatní termín, standartní pracovní doba pondělí až pátek

Über uns
Vítejte na stránce s naším online formulářem!

Jako technologický koncern evropského formátu poskytující služby v oblasti stavebnictví se každoročně celosvětově podílíme na tisících staveb tím, že soustředíme ty správné lidi, stavební materiály a stroje ve správném čase na správném místě. Bez týmové spolupráce - napříč geografickými hranicemi a oblastmi - by to nebylo možné. Když naši zaměstnanci převezmou iniciativu a odpovědnost, a přitom všichni táhnou za jeden konec pomyslného provazu, pak jsou možnosti nekonečné - i vzhledem k osobní kariéře. Staňte se součástí našeho týmu!

STRABAG BMTI s.r.o. je koncernová společnost STRABAG SE, která se zabývá obstaráváním, servisem a pronájmem stavebních stroju a motorových vozidel.

SCS Railways