Výrobní přípravář/ka - bednění

Posted: 12 Nov 2020 Closes: 12 Dec 2020
Prague, Czech Republic Competitive
Permanent & Full-time -969650165

Do našeho Skanska kolektivu v Praze v Řeporyjích přijmeme novou posilu.

Náplň práce:
  • Kreslení kladečských plánů na stavby v rámci bednění
  • Zpřesňování podkladů pro výběrová řízení
  • Komunikace s dodavateli bednění
  • Logistika v rámci vlastního skladu
  • Kontrola dodavatelské dokumentace pro stavby
  • Kreslení výrobní dokumentace pro zámečnickou dílnu

Požadujeme:
  • SŠ stavební
  • Znalost programu AutoCad
  • Komunikační dovednosti
  • Znalost MS Office
  • ŘP sk. B
  • Orientace v bednících systémech výhodou

Nabízíme:
  • Zajímavou práci vmezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Stravenky ve výši 110,-Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.000,-Kč
  • Pružná pracovní doba a možnost využití home office
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Zaměstnanecký akciový program
  • Slevy na firemní produkty, možnost využití Multisport karty, zvýhodněný tarif u T-mobile a další nabídky našich partnerů

Skanska je jednou z předních světových společností v oblasti stavebnictví a projektového developmentu. Zaměřuje se na vybrané domácí trhy v severských zemích, v dalších zemích Evropy a v USA. Skanska se opírá o globální trendy urbanizace a demografie a stojí v čele snah za udržitelný rozvoj, proto je schopná nabízet konkurenceschopná řešení pro jednoduché i velmi složité projekty.

Additional Information
  • Location: Prague, Czech Republic
  • Schedule: Plný úvazek
  • Employee Status: Přechodná
Statements
If you would like help and advice about applying for this role please visit the Career Hive